Miejsce pracy: Gdynia/ pomorskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie całego procesu sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • bieżące raportowanie swoich wyników pracy
  • realizacja planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • dobra umiejętność posługiwania się komputerem
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • samodzielność w działaniu i inicjatywa
  • komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • wiek nie stanowi kryterium w wyborze kandydata

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników
  • interesujące wyzwania zawodowe oraz przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

Surtex Sp. z o.o., 91-223 Łódź, ul. Morgowa 4 lub na adres e-mail: pracalodz@surtex.com.pl