Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier – Kierowca
Miejsce pracy - Łódź

Opis stanowiska:
- rozładunek i załadunek towaru
- sprawdzenie zgodności ilościowej i asortymentowej z dokumentacją dostaw
- prawidłowe rozmieszczenie i ułożenie przyjętych towarów w magazynie
- przygotowanie towaru do wysyłki wg zamówień klientów
- przygotowanie magazynu i uczestnictwo w inwentaryzacjach
- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
- prowadzenie pojazdów firmy i dbałość o ich stan techniczny

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
- prawo jazdy kat. B
- dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność
- wysoka kultura osobista ( kontakt z klientami )
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pełny wymiar czasu pracy
- stabilne zatrudnienie
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- szkolenie przygotowujące do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres email:
pracalodz@surtex.com.pl
lub pocztą na adres siedziby firmy:
Surtex. sp. z o.o., ul. Morgowa 4, 91- 223 Łódź
bądź złożyć osobiście w siedzibie Spółki jw.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.