Praca

Grupa kapitałowa Surtex Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 1949 roku. Powstała w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego „Technozbyt", a następnie Przedsiębiorstwa Obrotu Towarowego Przemysłu włókienniczego „SURTEX".

Jesteśmy firmą dystrybucyjną, posiadającą wieloletnią tradycję kupiecką, handlującą asortymentem dla branży technicznej, głównie dla przemysłu metalowego, elektromaszynowego, lekkiego, meblarskiego, spożywczego, budownictwa, rolnictwa, energetyki.

Miejsce pracy: Gdynia/ pomorskie

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie całego procesu sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • bieżące raportowanie swoich wyników pracy
  • realizacja planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
  • dobra umiejętność posługiwania się komputerem
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • samodzielność w działaniu i inicjatywa
  • komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • wiek nie stanowi kryterium w wyborze kandydata

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników
  • interesujące wyzwania zawodowe oraz przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

Surtex Sp. z o.o., 91-223 Łódź, ul. Morgowa 4 lub na adres e-mail: pracalodz@surtex.com.pl